CRGS2010J39K
MFR.Part #
CRGS2010J39K
JLCPCB Part #
C4214700
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS