CRGV2010F402K
MFR.Part #
CRGV2010F402K
JLCPCB Part #
C4192336
Description
-55℃~+125℃ 402kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS