CRGV2010F3M92
MFR.Part #
CRGV2010F3M92
JLCPCB Part #
C4266862
Description
-55℃~+125℃ 3.92MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS