CPF0805B1M69E
MFR.Part #
CPF0805B1M69E
JLCPCB Part #
C4135129
Description
-55℃~+155℃ 1.69MΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS