CRGV2010F232K
MFR.Part #
CRGV2010F232K
JLCPCB Part #
C4222940
Description
-55℃~+125℃ 232kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS