CRGV2010F732K
MFR.Part #
CRGV2010F732K
JLCPCB Part #
C4070696
Description
-55℃~+125℃ 500mW 732kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS