CRGV2010F221K
MFR.Part #
CRGV2010F221K
JLCPCB Part #
C4317280
Description
-55℃~+125℃ 221kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS