HV732HRTTE6043D
MFR.Part #
HV732HRTTE6043D
JLCPCB Part #
C5738695
Description
-55℃~+155℃ 500mW 604kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS