CRGV2010F1M3
MFR.Part #
CRGV2010F1M3
JLCPCB Part #
C4042976
Description
-55℃~+125℃ 1.3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS