SMF5390KJT
MFR.Part #
SMF5390KJT
JLCPCB Part #
C4288566
Description
-55℃~+200℃ 390kΩ 5W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS