RU73X1J1K69LTDF
MFR.Part #
RU73X1J1K69LTDF
JLCPCB Part #
C4351577
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS