CRGV2010F1M21
MFR.Part #
CRGV2010F1M21
JLCPCB Part #
C3982826
Description
-55℃~+125℃ 1.21MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS