CRGV2010F1M91
MFR.Part #
CRGV2010F1M91
JLCPCB Part #
C3933346
Description
-55℃~+125℃ 1.91MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS