H420KBYA
MFR.Part #
H420KBYA
JLCPCB Part #
C1411712
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS