CRGV2010F174K
MFR.Part #
CRGV2010F174K
JLCPCB Part #
C3921088
Description
-55℃~+125℃ 174kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS