CRGV2010F130K
MFR.Part #
CRGV2010F130K
JLCPCB Part #
C4150334
Description
-55℃~+125℃ 130kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS