CRGV2010F100K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGV2010F100K
JLCPCB Part #
C4053269
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS