RU3216JR043CS
MFR.Part #
RU3216JR043CS
JLCPCB Part #
C4242537
Description
-55℃~+155℃ 43mΩ 500mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS