CRGV1206J4M3
MFR.Part #
CRGV1206J4M3
JLCPCB Part #
C3923938
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.3MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS