CRGV1206J1M3
MFR.Part #
CRGV1206J1M3
JLCPCB Part #
C3938860
Description
-55℃~+125℃ 1.3MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS