CRGV1206F715K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGV1206F715K
JLCPCB Part #
C4059708
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 250mW 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS