CRGV1206F215K
MFR.Part #
CRGV1206F215K
JLCPCB Part #
C4156771
Description
-55℃~+125℃ 215kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS