CRGV1206F562K
MFR.Part #
CRGV1206F562K
JLCPCB Part #
C4075767
Description
-55℃~+125℃ 250mW 562kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS