CRGV1206F487K
MFR.Part #
CRGV1206F487K
JLCPCB Part #
C4278484
Description
-55℃~+125℃ 250mW 487kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS