CRGV1206F464K
MFR.Part #
CRGV1206F464K
JLCPCB Part #
C4060215
Description
-55℃~+125℃ 250mW 464kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS