RP73D2B158RBTG
MFR.Part #
RP73D2B158RBTG
JLCPCB Part #
C4240238
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS