CRGH1206F150K
MFR.Part #
CRGH1206F150K
JLCPCB Part #
C4346995
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS