CRGV1206F143K
MFR.Part #
CRGV1206F143K
JLCPCB Part #
C3931690
Description
-55℃~+125℃ 143kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS