H8270KFYA
MFR.Part #
H8270KFYA
JLCPCB Part #
C1405553
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270kΩ Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS