CRGV0805F866K
MFR.Part #
CRGV0805F866K
JLCPCB Part #
C6490139
Description
-55℃~+125℃ 125mW 866kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS