3503G2B5K9FTDF
MFR.Part #
3503G2B5K9FTDF
JLCPCB Part #
C5892408
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS