SG73S2ATTD2212D
MFR.Part #
SG73S2ATTD2212D
JLCPCB Part #
C3943592
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS