CRGV0805F232K
MFR.Part #
CRGV0805F232K
JLCPCB Part #
C4019950
Description
-55℃~+125℃ 125mW 232kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS