RQ73C2A178KBTD
MFR.Part #
RQ73C2A178KBTD
JLCPCB Part #
C4282071
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS