H4P90R9DCA
MFR.Part #
H4P90R9DCA
JLCPCB Part #
C1408723
Description
-55℃~+155℃ 1W 90.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS