CRGV0805F143K
MFR.Part #
CRGV0805F143K
JLCPCB Part #
C4034771
Description
-55℃~+125℃ 125mW 143kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS