SR0805MR-071K3L
MFR.Part #
SR0805MR-071K3L
JLCPCB Part #
C4084808
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS