H84K22DZA
MFR.Part #
H84K22DZA
JLCPCB Part #
C1406464
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.22kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS