CRGV0603J240K
MFR.Part #
CRGV0603J240K
JLCPCB Part #
C4057360
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 240kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS