CRGV0603F237K
MFR.Part #
CRGV0603F237K
JLCPCB Part #
C4142021
Description
-55℃~+125℃ 100mW 237kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS