CRGV0603F787K
MFR.Part #
CRGV0603F787K
JLCPCB Part #
C4276711
Description
-55℃~+125℃ 100mW 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS