CRGV0603F681K
MFR.Part #
CRGV0603F681K
JLCPCB Part #
C4079087
Description
-55℃~+125℃ 100mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS