CRGH2010F42R2
MFR.Part #
CRGH2010F42R2
JLCPCB Part #
C2146003
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 42.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS