CRGV0603F536K
MFR.Part #
CRGV0603F536K
JLCPCB Part #
C4177411
Description
-55℃~+125℃ 100mW 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS