HV731JTTD9094F
MFR.Part #
HV731JTTD9094F
JLCPCB Part #
C4260203
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.09MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS