CRGV0603F576K
MFR.Part #
CRGV0603F576K
JLCPCB Part #
C4175071
Description
-55℃~+125℃ 100mW 576kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS