CRGV0603F511K
MFR.Part #
CRGV0603F511K
JLCPCB Part #
C3996792
Description
-55℃~+125℃ 100mW 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS