CRGV0603F442K
MFR.Part #
CRGV0603F442K
JLCPCB Part #
C4051596
Description
-55℃~+125℃ 100mW 442kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS