CRGV0603F412K
MFR.Part #
CRGV0603F412K
JLCPCB Part #
C4345124
Description
-55℃~+125℃ 100mW 412kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS