CRGH0603F249K
MFR.Part #
CRGH0603F249K
JLCPCB Part #
C2097996
Description
-55℃~+155℃ 200mW 249kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS